Johto

Ulf Coxner – Toimitusjohtaja
+46 300-52 10 01
ulf.coxner@autoconcept.se 

Marica Dintler Juristi, Johtokunnan puheenjohtaja
+46 300-52 10 02
marica.dintler@autoconcept.se

Myynti

Sigrid Sögård Myyntipäällikkö
+46 300-52 10 30
sigrid.sogard@autoconcept.se

Stephan Kinnmark Liiketoiminta
+46 300 52 10 32
stephan.kinnmark@autoconcept.se

Ulf Kardell Myyjä Ruotsi / länsi
+46 300 52 10 35
ulf.kardell@autoconcept.se

Bobby Nedanovski Myyjä Ruotsi / etelä
+46 300 52 10 33
bobby.nedanovski@autoconcept.se

Tomas Bergkvist Myyjä Ruotsi / ja itä
+46 300-52 10 31
tomas.bergkvist@autoconcept.se

Karl Gustav Näsström Myyjä Ruotsi / pohjois
+46 300 52 10 36
karlgustavnasstrom@autoconcept.se

Lars Brønsby Myyjä Tanska
+45 33 60 14 09
lars.bronsby@autoconcept.dk

Frederik Nordström Myyjä Tanska / länsi Skåne
+46 300 52 10 34
frederik.nordstrom@autoconcept.dk

Robert Martinsen
Myyjä Norja
+47 23 65 16 64
robert.martinsen@autoconcept.no

Asiakaspalvelu

+46 300-52 10 00
info@autoconcept.se

Catharina Jentzell, tiimin johtaja

Marie Westerén

Caroline Rovik (äitiysvapaa)

Carolina Severikangas

Cathrine Askildt

Päivi Borggren

Jan Pedersen

Jan Tømmervik 


Talous / Hallinto

+46 300-52 10 00
ekonomi@autoconcept.se

Ulrika Martinson

Anneli Olofsson

Lena Ingvarsson

Sandra Gerdt

Tekninen asiakaspalvelu

Jarmo Manninen (Suomi)
+46 300-52 10 74
jarmo.manninen@autoconcept.se

Marcus Hallén
+46 300-52 10 70
marcus.hallen@autoconcept.se

Mikael Winberg
+46 300-52 10 71
mikael.winberg@autoconcept.se

Patrik Färdigh

+46 300-52 10 72
patrik.fardigh@autoconcept.se

Peter Nilsson
+46 300-52 10 73
peter.nilsson@autoconcept.se

Markkinointi / IT

Marcus Nilsson
+46 300-52 10 11
marcus.nilsson@autoconcept.se

Heléne Friberg
+46 300-52 10 12
helene.friberg@autoconcept.se

Adam Sunefors
+46 300-52 10 13
adam.sunefors@autoconcept.se

Conny Almbacke
+46 300-52 10 14
conny.almbacke@autoconcept.se