Johto

Ulf Coxner – Toimitusjohtaja
+46 300-56 38 12
ulf.coxner@autoconcept.se 

Marica Dintler Juristi, Johtokunnan puheenjohtaja
+46 300-56 38 22
marica.dintler@autoconcept.se

Myynti

Sigrid Sögård Myyntipäällikkö
+46 73-310 75 70
sigrid.sogard@autoconcept.se

Stephan Kinnmark Myyjä Ruotsi / länsi
+46 70-521 17 31
stephan.kinnmark@autoconcept.se

Bobby Nedanovski Myyjä Ruotsi / etelä
+46 70 312 43 44
bobby.nedanovski@autoconcept.se

Tomas Bergkvist Myyjä Ruotsi / pohjois- ja itä
+46 70-458 21 60
tomas.bergkvist@autoconcept.se

Lars Brønsby Myyjä Tanska
+45 40 19 28 98
lars.bronsby@autoconcept.dk

Frederik Nordström Myyjä Tanska / länsi Skåne
+46 76 945 78 95
frederik.nordstrom@autoconcept.dk

Robert Martinsen
Myyjä Norja
+47 90 62 29 77
robert.martinsen@autoconcept.no

Asiakaspalvelu

+46 300-56 38 10
info@autoconcept.se

Catharina Jentzell, tiimin johtaja

Marie Westerén

Caroline Rovik (äitiysvapaa)

Carolina Severikangas

Cathrine Askildt

Päivi Borggren

Talous / Hallinto

+46 300-56 38 10
ekonomi@autoconcept.se

Ulrika Martinson

Anneli Olofsson

Lena Ingvarsson

Sandra Gerdt

Tekninen asiakaspalvelu

Jarmo Manninen (Suomi)
+46 300-56 38 14
jarmo.manninen@autoconcept.se

Marcus Hallén
+46 300-56 38 15
marcus.hallen@autoconcept.se

Mikael Winberg
+46 300-56 38 16
mikael.winberg@autoconcept.se

Patrik Färdigh

+46 300-56 38 09
patrik.fardigh@autoconcept.se

Peter Nilsson
+46 300-56 38 10
peter.nilsson@autoconcept.se

Markkinointi

Marcus Nilsson
+46 300-56 38 18
marcus.nilsson@autoconcept.se

Heléne Friberg
+46 300-56 38 08
helene.friberg@autoconcept.se

Adam Sunefors
+46 300-56 38 10
adam.sunefors@autoconcept.se